Wakacje to czas na wymianę kotłowni

Kocioł kondensacyjny Vitodens 200-largeWielu klientów odkłada wymianę starego pieca do jesieni kiedy przychodzą chłodniejsze dni. Idź pod prąd i wymień kocioł w wakacje! W okresie urlopowym nasi instalatorzy mają najmniej pracy i można umówić się na dogodny termin. Po wakacjach czas oczekiwania za montażem może się wydłużyć nawet do 3-4 tygodni!

Statystyki mówią o wzroście świadomości ekologicznej Polaków!

statystyki montazu pomp cieplaZgodnie ze statystykami coraz więcej Polaków decyduje się montować w swoich domach Pompy ciepła. Sprzedaż pomp ciepłą w Warszawie i okolicznych miejscowościach jak Piaseczno Pruszków Otwock Milanówek Grodzisk Mazowiecki Żyrardów Konstancin Jeziorna z roku na rok  rośnie. Mimo powszechnego dostępu do gazu ziemnego wielu klientów decyduje się na montaż pompy ciepła. Koszta eksploatacji pompy ciepła przekonują nawet niedowiarków.

De Dietrich reguluje w końcu szalone ceny w internecie!

logo-de-dietrichOd kilku dni na stronie firmy De Dietrich widnieje wielka notka o braku gwarancji na produkty zakupione w internecie. Klient również będzie musiał zapłacić w 100% za pierwsze odpalenie serwisowe. Posunięcie ma na celu ograniczenie szaleńczej sprzedaży po kosztach w internecie. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym stanowiskiem De Dietrich

Uwaga ! Uwaga ! Dotacje na montaż Pompy Ciepła!

10-tysiecy-dotacje-na-pompy-cieplaJuż ruszył program dotujący montaż pomp ciepła. Dotacja dotyczy województwa mazowieckiego. Każdy montujący pompę ciepła może się starać o rekompensatę kosztów do 10 000 zł!!! Jeśli szukają Państwo firmy, która sprawnie zamontuje system grzewczy i pomoże przy wypełnianiu formalności do dotacji to dobrze trafiliście. Więcej przeczytacie na -> Dotacje do pomp ciepła

Vaillant obchodzi 140 urodziny!

fot. vaillant.pl

fot. vaillant.pl

W tym roku marka Vaillant obchodzi rocznicę 140 lat istnienia.

140 lat obecności na rynku grzewczym i wentylacyjnym to powód do dumy i radości.
W tym czasie firma zbudowała silną, stabilną markę, uznaną i cenioną w oczach klientów, partnerów, sympatyków. Dała się poznać jako lider innowacyjności oraz zaufany i odpowiedzialny partner.

Nowoczesne spojrzenie na ogrzewanie podłogowe – Purmo

PexPenta-rura-Purmo-ogrzewanie-podlogoweJako pierwsza rura osłonięta barierą tlenową. PexPenta została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Proces produkcyjny pozwala na to by każda z 5 warstw była produkowana w tym samym momencie. Każdy milimetr rury przechodzi ścisłą kontrolę jakości nad którą czuwają wiązki lasera.

Na szkoleniu z przedstawicielami Purmo możecie zobaczyć jak rurę można wydłużyć lub wyprostować po zagięciu bez ograniczenia jej jakości.

Viessmann poszerza swoją ofertę o rekuperatory!

vitovent_300_viessmann-rekuperator

Vitovent 300-W

Viessmann wprowadził do swojej oferty urządzenia wentylacyjne. Rekuperator Vitovent 300-W stanowi uzupełnienie oferty dla wymagających klientów. Kompaktowe wymiary i nowoczesne sterowanie sprawiaj, że nie może go zabraknąć w każdym nowoczesny domu.

Wizualizacja pracy domu z rekuperatorem -> Vitovent 300-W