Jesteśmy zespołem, który nieprzerwanie od 7 lat zajmuje się ogrzewaniem. Z uwagi na zapotrzebowanie rynku i coraz większą świadomość ekologiczną stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Aby rozwijać ofertę i podnosić jakość naszych usług uczestniczymy w targach i szkoleniach.

Staramy się by nasze instalacje cechowały zarówno funkcjonalność jak i estetyka. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przed sporządzeniem oferty gromadzimy jak najwięcej informacji (często podczas wizyty na budynku) tak by w 100% zadowolić klienta. Oferujemy instalacje grzewczą, wodną, kanalizacyjną i wentylację do Państwa domu. Kompleksowa oferta pozwala wyeliminować zbędne ekipy na budynku i obniżyć koszta.
Dzięki temu, że bazujemy na produktach znanych marek ( Viessmann, Vaillant, Danfoss, Junkers, itd) na nasze prace udzielamy 5 lat gwarancji.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej ekipy, która wykona swoje prace profesjonalnie, estetycznie i terminowo to zapraszamy do kontaktu. Prześlijcie nam rzuty swojego domu wraz z opisem, a my przygotujemy bezpłatną i niezobowiązującą ofertę.

Zespół firmy Eco-Heat